Skonto Group ir Latvijā bāzēta uzņēmējsabiedrība, kas apvieno patstāvīgus ražošanas, inženierijas un projektu vadības uzņēmumus. Kopumā tie nodrošina pilnu būvniecības spektru no plānošanas līdz realizācijai, kā arī modernu materiālu un tehnoloģiju lietošanu. Grupas komandu veido vairāk nekā 1500 profesionāļu, to skaitā ap 200 dažādu nozaru inženieru un ap 700 ražošanas darbinieku. Skonto Group panākumu pamatā ir 25 gadu darbs, kas vainagojies neskaitāmos izcili realizētos projektos. Gadu laikā ir uzkrāta bagātīga pieredze, īstenojot tūkstošiem projektu vairāk nekā 20 valstīs visā pasaulē. Uzņēmumu gada apgrozījums pārsniedz 250 miljonus eiro. Prioritāte – darbības paplašināšana eksporta tirgos. Grupas uzņēmumu apgrozījums ārvalstīs 2016. gadā bija 61,5 miljoni eiro, un tas ir par 30% vairāk nekā 2015. gadā.

Grupā ietilpst Skonto Būve, Skonto Prefab, Skonto Plan, Forta Medical, Forta Modular, Skonto Būve Construction, LEC, Skonto Construction Products un Skonto Cross Timber Systems.

Skonto Būve ir Baltijas vadošais būvniecības uzņēmums, kas nozīmīgi veicinājis infrastruktūras attīstību valsts mērogā un patlaban ir lielākais nozares nodokļu maksātājs Latvijā. Uzņēmums nodrošina pilnu projekta dzīves ciklu no arhitektūras konsultācijām un projektēšanas līdz objektu nodošanai ekspluatācijā un garantijas pakalpojumiem.

Skonto Būve Construction piedāvā būvuzņēmēja pakalpojumus Zviedrijā, nodrošinot risinājumus jebkura apjoma būvniecībai, kā arī izmanto inovatīvas tehnoloģijas, lai realizētu atbildīgu vides politiku. Skonto Būve Construction komanda ir pieredzējusi projektu realizācijas nodrošināšanā gan Latvijā, gan Skandināvijā, Austrumeiropā un Rietumeiropā.

Skonto Prefab nodrošina pilna spektra strukturālus betona risinājumus dzīvojamo un citu ēku būvniecībā Skandināvijā un Rietumeiropā. Uzņēmums ražo un uzstāda dobas un filigrānas spriegbetona plātnes, dažādu izmēru, formu un garumu kolonnas, spriegbetona sijas, fasādes apšuvumus un kāpņu elementus, dažādu veidu sienas paneļus.

Skonto Plan ir viens no lielākajiem moderno fasāžu ražotājiem Baltijas reģionā. Uzņēmums pastāvīgi investē jaunās tehnoloģijās, lai īstenotu atbildīgu vides politiku un piedāvātu unikālus un kvalitatīvus risinājumus vissarežģītākajām būvēm.

Skonto Cross Timber Systems izmanto krusteniski līmēto kokmateriālu tehnoloģiju. Tā būtiski samazina celtniecībai nepieciešamo laiku, nodrošina efektīvus siltumizolācijas un izturības risinājumus, atvieglo loģistiku un ir dabai draudzīga.   

Latvijas Energoceltnieks ir viens no līderiem elektroenerģijas un sakaru būvniecības jomā Baltijā, kas piedāvā pilnu inženiertehnisko pakalpojumu spektru no koncepcijas līdz īstenošanai un apkopei.

Forta Medical nodrošina progresīvas ārpusbūvlaukuma metodes veselības aprūpes iestāžu celtniecībā. Uzņēmuma daudznozaru profesionāļu komandā ietilpst pasaules vadošie inženieri, kas specializējas slimnīcu ēku celtniecībā.

Forta Modular nodrošina progresīvo ārpusbūvlaukuma būvniecību. Rūpnieciskā saliekamo konstrukciju ražošana garantē kvalitāti un paātrina projekta izpildes grafiku, vienlaikus nodrošinot stingru kvalitātes kontroli un pārbaudi.

Skonto Construction Products piedāvā mēbeļu izgatavošanu un montāžu lielos apjomosdažādas funkcionalitātes ēkām: no slimnīcām, lidostām un birojiem līdz sociālajām mājām, studentu dienesta viesnīcām, kā arī ekskluzīviem augstas klases mājokļiem.


"