Skonto Būve darbinieki startē MTB maratonā
Skonto Būve piedalās ikgadējā Tet Rīgas maratonā
Ekspluatācijā nodota VUGD depo ēka Rīgā
vairāk vairāk vairāk

Skonto Būve darbinieki startē MTB maratonā

Svētdien, 26. maijā, Siguldā tika aizvadīts “Latvijas valsts mežu” MTB maratona sezonas trešais etaps, kas pulcēja dalībniekus no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Dalībniekiem “Toyota Hybrid”, “Lielbāta Tautas” un “Mammadaba” veselības braucienos tika piedāvātas jaunas trases, kas ļāva pilnībā izbaudīt Siguldai raksturīgo reljefu. Netrūka ne garu un interesantu nobraucienu, ne šauru taciņu, izaicinošu kāpumu, koka tiltiņu un citu pārbaudījumu. Dalībnieku vidū bija arī “Skonto Būve” darbinieki, kas pieveica 34,9 kilometrus garo “Lielbāta Tautas” trasi. Šī ir jau trešā sezona, kurā startē mūsu darbinieki, raisot ne tikai pozitīvas emocijas, bet arī cīņas garu un komandas saliedētību.

Apsveicam mūsu kolēģus ar piedalīšanos! Nākamais sacensību posms paredzēts 16. jūnijā Jaunpiebalgā.

Skonto Būve piedalās ikgadējā Tet Rīgas maratonā

Šā gada 19. maijā norisinājās ikgadējais Tet Rīgas maratons. Dalībnieki startēja distancēs: 6 km, 10 km, 21 km (pusmaratons) un 42 km (maratons). Tet Rīgas maratonā kopumā piedalījās 38 398 skrējēji. Pateicoties Gold Label jeb Starptautiskās Vieglatlētikas federācijas piešķirtajai Zelta kvalitātes zīmei, kuru Tet Rīgas maratons šogad ieguvis kā vienīgais maratons Ziemeļeiropā, Tet Rīgas maratonam reģistrējies rekordliels ārvalstu dalībnieku skaits – 4632 no 82 valstīm

Starp visiem maratona dalībniekiem bija arī 30 “Skonto Būve” darbinieki. Trīs mūsu kolēģi pieveica 42 km garu distanci, 12 kolēģi 21 km, desmit — 10 km un pieci darbinieki 6 km distanci.

Apsveicam mūsu kolēģus ar piedalīšanos un sasniegtajiem rezultātiem!

Ekspluatācijā nodota VUGD depo ēka Rīgā

Šā gada 18. aprīlī Būvniecības valsts kontroles komisijas klātbūtnē VUGD depo Rīgā, Jaunpils ielā, tika nodots ekspluatācijā un parakstīts būvdarbu nodošanas-pieņemšanas akts.

Līdz ar ēkas nodošanu ekspluatācijā darbiniekus gaida mūsdienīgas darba telpas, kas atbilst sanitārajām, higiēnas, tehniskajām un drošības prasībām. Pirms būvdarbu pieņemšanas komisija pārbaudīja visas telpas un to atbilstību VUGD prasībām.

Kopumā jaunuzceltā ēka aizņem 1537 m2. VUGD depo Jaunpils ielā būs lielākais no visiem līdz šim uzceltajiem jaunajiem depo, jo tajā atradīsies ne tikai operatīvie darbinieki, kuri ikdienā izbrauc uz izsaukumiem, bet arī VUGD Rīgas reģiona pārvaldes vadība un ugunsdrošības inspektori.

Ēkas teritorija ir labiekārtota ar autostāvvietām darbiniekiem un operatīvajam transportam, kā arī velosipēdu novietnēm. Ēkas brīvajā teritorijā ir zāliens ar koku, krūmu un puķu stādījumiem, kā arī atpūtas zonas. Lai nodrošinātu operatīvā transporta ātrāku izbraukšanu konkrētajā virzienā, izveidots pieslēgums Kārļa Ulmaņa gatvei. Jaunā depo celtniecības izmaksas ir 5,1 miljoni eiro. Projekta pasūtītājs ir Nodrošinājuma valsts aģentūra. Būvdarbus veica būvuzņēmums SIA “Skonto Būve”.